Мережеві сонячні станції - установка, що дозволяє споживати безкоштовну сонячну енергію і економити використання енергії із загальної мережі. Таким чином, сьогодні все більше людей прагнуть встановити власну станцію, інвестуючи в своє майбутнє і маючи надійне резервне джерело живлення.
Наша компанія пропонує серію міжнародної компанії Conext. Холдинг всесвітнього класу, вона була заснована ще в далекому 1836 році. Коріння, які пішли глибоко в історію, багатий досвід і висококваліфіковані фахівці здійснили технологічний прорив, розробивши лінійку мережевих інверторів, наділених гнучкістю і максимально високою ефективністю.

Мережеві станції Conext

Мережеві системи CONEXT - інноваційний продукт, розроблений з метою застосування з сонячними батареями різної потужності. Гранична ефективність представлених інверторів досягає 98,9%, а висока гнучкість конструкції дає можливість конфігурувати отриману напругу і збільшувати потужність. Ще однією перевагою системи є функція контролю шляхом інтернет-відстеження.

Також перевагами мережевих станцій даної серії є:
• можливість здійснювати модернізацію протягом експлуатації за рахунок щільності інтерактивних функцій;
• варіювання потужності установок від 3 до 20 кВт;
• зручна система контролю;
• передова система охолодження;
• наявність фронтального дисплея;
• відсутність електрохімічних елементів, що підвищує експлуатаційний термін;
• високоякісні і стійкі матеріали.

Мережеві сонячні електростанції зазнали ряд тестувань і глибоких перевірок на ефективність і міцність конструкції. Відсутність хімічних конденсаторів забезпечує максимально тривалий термін експлуатації, а захисний шар дозволяє функціонувати навіть в екстремальних кліматичних умовах.

Орієнтовна вартість додаткових матеріалів для монтажу системи складає 10-20% від вартості обладнання.

Вартість монтажу системи складає 10-15% в залежності від складності об'єкта.

У нас ви знайдете тільки сертифіковану продукцію світових виробників. Кожне представлене рішення пройшло детальну технічну перевірку і продемонструвало максимальну ефективність. Ми надаємо самі розумні ціни, повний комплект послуг, а також підтримку висококваліфікованих фахівців.

Замовити мережеву сонячну систему "під ключ" можна, перейшовши за посиланням, або за телефонами: 044-585-64-94, 067-409-72-19, 095-311-90-87

 

 

Інформація про компанію

Schneider Electric (транслитерируется на російську мову як «Шнейдер Електрик») - велика французька машинобудівна компанія, що забезпечує розробку та виробництво рішень в галузі управління електроенергією, а також комплексних енергоефективних рішень для енергетики та інфраструктури, промислових підприємств, об'єктів цивільного та житлового будівництва, центрів обробки даних.

Заснована братами Жозефом і Адольфом Шнейдерами в 1836 році. З моменту заснування і до кінця Другої світової війни компанія в основному займалася випуском озброєнь, як для армії Франції, так і на експорт. Вузька спеціалізація в області озброєнь була залишена на користь широкого кола вирішуваних завдань з виробництва електротехнічних виробів, приладів і телемеханіки. Раніше фірма також займалася виробництвом електровозів, металоконструкцій, чавуну і сталі. Зараз компанія володіє більш ніж 200 заводами. Випускає електротехнічне обладнання низької та середньої напруги, засоби автоматизації для промисловості і житлового будівництва під марками Merlin Gerin, Telemecanique і Square D. На початку 2007 року, після схвалення акціонерів компанія завершила процес придбання американської APC і її злиття зі своїм підрозділом MGE UPS.

Розташування - Франція: Рюей-Мальмезон
Купівля канадської тм Xantrex - 2008 рік.
Заміна назви інверторів Xantrex на Conext - 2013 рік

Xantrex Technology, дочірня компанія Schneider Electric є світовим лідером в розробці і виробництві передових енергетичних електронних виробів і систем для поновлюваних джерел енергії і мобільних систем. Продукція компанії служить для конвертації і контролю первинної електроенергії від будь-яких центральних, розосереджених, поновлюваних або резервних джерел живлення в системах які потребують високоякісного енергії для електропостачання електронного обладнання. Головний офіс Xantrex розташований у Ванкувері, Канада, з філіями в Сполучених Штатах, Німеччині та Іспанії.
Xantrex є одним з провідних світових виробників інверторів, зарядних пристроїв, контролерів заряду для систем з використанням альтернативних джерел енергії а так же мобільних систем.
Наші знання і досвід в області передових силової електроніки допомагає прискорити комерціалізацію нових енергетичних систем і рішень. Зростання нашої компанії підживлюється за рахунок збільшення попиту на передові системи резервування і перетворення енергії:
• Залежність суспільства від електронних пристроїв
• Заклопотаність із приводу поставок якісної електроенергії
• Потреба в незалежності від традиційних джерел енергії
Продукти Xantrex менше, розумніше, і більш ефективніше, ніж традиційне обладнання перетворення енергії. Ми пропонуємо продукцію сьогодні, які відповідають потребам широкого кола клієнтів, або в якості ключового компонента, який інтегрований в обладнання виробництва інших або в поєднанні з джерелом живлення, щоб забезпечити автономне рішення харчування. Велика частина нашої продукції сертифікована по UL, CSA або CE стандартам. IS09001: 2000.