Сьогодні споживач, що заглядає в майбутнє, прагне інвестувати в нього. І немає кращого способу спростити і зробити комфортнішим своє життя, ніж по максимуму скористатися тим, що дає нам природа. Саме тому інвестиції в сонячні станції сьогодні стають дедалі популярнішими. Рішення встановити мережеві сонячні станції дозволяє не тільки забезпечити собі резервне і надійне джерело живлення, але максимально заощадити на споживанні загальної електроенергії, скориставшись безкоштовною енергією сонця.
Також одною із спокусливих переваг даного рішення є можливість сповна окупити всі вкладення за роки експлуатації і заробити на продажу надлишку енергії в державну систему по «зеленому тарифу». Придбати сонячну станцію ми пропонуємо у нашій компанії. У нашому асортименті представлені моделі провідних міжнародних корпорацій, які зарекомендували себе як виробники високоефективної і якісної продукції. Так, в каталозі ви знайдете сонячні станції на 30 кВт, а також на більш потужні або слабші установки для комерційного і власного користування.

Інвертори SolarLake

Перед Вами продуктова лінійка інверторів від найбільшого міжнародного холдингу SolarLake. Компанія має в своєму розпорядженні багаторічний досвід, сучасні заводи з виробництва інверторів, штаб висококваліфікованих фахівців і нові технології енергетики. Саме такі ресурси зробили мережеві системи SolarLake - фаворитами на міжнародному енергетичному ринку.
Лінійка представлених інверторів передбачає різні конфігурації модулів. Передові технології нагородили серію відповідністю з усіма стандартами реактивного постачання енергією, підтримки мережі і контролю над взаємодією з енергетичними системами. Особливостями і перевагами даного типу систем стали наступні якості:
• широкий діапазон ефективності до 98%;
• функція відстеження і контролю через мережу;
• висока якість збірки;
• міцні, стійкі матеріали;
• сучасна стилістика дизайну;
• наявність рами з нержавіючої високоякісної сталі;
• множинна захист;
• тривалий експлуатаційний термін;
• гарантія виробника до 5-ти років.

Орієнтовна вартість додаткових матеріалів для монтажу системи складає 10-20% від вартості обладнання.

Вартість монтажу системи складає 10-15% в залежності від складності об'єкта.

Мережеві сонячні електростанції - гарантований спосіб отримання доходу, високоефективне виробництво енергії, безшумне функціонування, невибагливість в обслуговуванні, можливість монтування на будь-якому виді покрівлі, незалежність від економічних та інших зовнішніх факторів. Ми пропонуємо тільки кращі готові рішення, а також прийнятні ціни, і комплекс послуг під ключ.

У нас ви знайдете тільки сертифіковану продукцію світових виробників. Кожне представлене рішення пройшло детальну технічну перевірку і продемонструвало максимальну ефективність. Ми надаємо самі розумні ціни, повний комплект послуг, а також підтримку висококваліфікованих фахівців.

Замовити мережеву сонячну систему "під ключ" можна, перейшовши за посиланням, або за телефонами: 044-585-64-94, 067-409-72-19, 095-311-90-87

 

Інформація про компанію

Samil Power Co., Ltd - є міжнародною компанією, яка виникла з Samil групи в 2008 році. Samil Power Co., Ltd. є однією з найбільш швидко зростаючих компаній сонячних інверторів по всьому світу і спеціалізується на R & D, виробництво / продаж / маркетинг / обслуговування. Є в даний час більше 700 співробітників, що працюють в Samil Power Co., Ltd. світі. Компанія охоплює весь портфель продуктів - від мікро інверторів струнного перетворювача до станції МВт, яка допомагає клієнтам максимізувати прибутковість і знизити інвестиційний період окупності своїх фотогальванічних установок - від невеликих житлових до наземних комерційних полів. На сьогоднішній день більше 200000 рядків інвертор від Samil Power були встановлені в більш ніж 20 країнах (наприклад, в Австралії, Великобританії, Німеччини, Італії, Бельгії, Іспанії, Голландії, Франції, Китаї і т.д.) з в даний час 9 власних філій в Мюнхені, Мілані, Читання, Ліон, Сідней, Сан-Франциско, Пекіні, Шеньчжені і Суцянь. У компанії більше 200 інженерів. Інвертора сертифіковані за міжнародними стандартами (ISO 9001: 2008 ISO 14000 унд: 2004), а також два R & D центру.

Думай глобально - дій локально девіз компанії. Думай глобально в плані досліджень і розвитку, виробництва і управління, щоб мати витрати під контролем - дій локально з продажу та маркетингу, управління продуктами і послуг, щоб забезпечити найкращий сервіс для клієнтів у всьому світі.

Засновник Peter Cui, є китайським австралійцем, який прищепив багато з кращих світових практик в рамках компанії. Він може озирнутися на багатий досвід управління з міжнародними компаніями електроніки.

КЛЮЧОВІ ФАКТИ - Чому Samil Power є правильним партнером ДЛЯ ВАС
 Міжнародна компанія, що спеціалізується на R & D, виробництва, продажу / маркетингу і обслуговування
 Штаб-квартира для продажу / маркетингу, менеджменту продукції і послуг в Мюнхені
 Професійна, західний менеджмент ринку досвідченими фахівцями PV
 Закрити замовнику за місцевим продажів, центр ремонту і обслуговування
 Економічне та сертифіковані "держава-оф-мистецтво" виробничий об'єкт
 Повний асортимент продукції для житлових, комерційних і комунальних програм
 Більш 1 ГВт встановленої потужності інвертора по всьому світу
 Професійний, глобальна настройка служби з відповідними центрами підтримки для технічних запитів
 Місцеві склади забезпечити короткі терміни поставки

Центральний офіс - Huigu Парк інновацій, Huishan район, Усі провінції Цзянсу, КНР 214174