Енергоефективні технології перевірені часом
0
Мій кошик

Avante - встановлення сонячних батарей та джерел для резервного живлення та компенсації споживання, комплексні роботи від проектування до монтажу

У 1999 році була створена фірма «Аванте», що спеціалізується на продажу та встановлення вітрових і сонячних джерел енергії.

На даний момент «Аванте» є одним з успішних і лідируючих підприємств на ринку в області сонячной та вітровой енергетики. Постійне вдосконалення і розширення системи наших послуг, дозволяє бути престижним учасником міжрегіональних і міжнародних виставок, а також отримувати дипломи та сертифікати якості нашої продукції.

Персонал нашої компанії - це висококваліфіковані фахівці поновлюваних джерел енергії, які пройшли професійні курси ( «International Network for Sustainable Energy», «Renewable Energy Agency») і отримали сертифікати фахівців. Високий рівень наших фахівців дозволяє виконати будь-яке замовлення швидко і якісно.

Також ПП «Аванте» має представників в різних областях України. Ми співпрацюємо також з багатьма іноземними клієнтами. В інших країнах, де вже інстальовані наші системи, а це в Канаді, Голландії, Кубі, Болгарії, Естонії, Казахстані, Росії, Бельгія, Німеччина, Угорщина, Польща, українські вітрогенератори (вітряки) довели конкурентоспроможність в першу чергу переважно технічних характеристик по порівняно аналогічними іспанськими, німецькими та американськими моделями вітрогенераторів.

Вся продукція, яку ми пропонуємо нашим клієнтам, відповідає актуальною в усі часи, а особливо сьогодні, потреби «оптимальна ціна - висока якість і функціональність», так що здатні задовольнити побажання навіть найвимогливіших клієнтів.

В даний час ПП «Аванте» в змозі поставити будь-які системи енергопостачання для гарантованого забезпечення енергією споживачів, які страждають від віялових і аварійних відключень, а також внести свій внесок у виконання Національної енергетичної програми України, яка в тому числі передбачають децентралізацію енергосистеми України.

Вгору