Мережеві сонячні електростанції - технологічний прорив в області енергетики. За допомогою такої установки можна істотно заощадити споживану мережеву електроенергію, а відповідно і регулярні витрати на оплату комунальних послуг. Саме поширення таких станцій по всьому світу, може підвищити рівень життя, заощадити ресурси і зберегти навколишнє середовище.
Сьогодні встановити мережеву сонячну станцію можна як в промислових, так і господарських цілях. Наша компанія пропонує до розгляду каталог з широким асортиментом готових рішень різної потужності. Ми пропонуємо високоякісне обладнання з сертифікацією від виробників міжнародного класу. Так, наші клієнти можуть підібрати сонячні станції на10 квт для дому та невеликих господарських об'єктів або потужні установки для котеджів або промислових організацій.

Станції компанії Growatt
 
Перед вами представлена лінійка світового холдингу Growatt. Інвертор даної компанії широко застосовується для проекту «зелений тариф» для отримання грошових коштів від продажу енергії державі і в господарських цілях. Інвертор  є абсолютно автоматичним механізмом, що перетворює постійну напругу, що виробляється сонячними панелями, в змінний струм, що відповідає параметрам загальної мережі. Мережеві системи Growatt наділені бестрансформаторною конструкцією, невеликою вагою, а також максимальним діапазоном потужності, яка досягає 99% ефективності.
Перевагою придбання цієї розробки є наступні фактори:
• економія споживання загальної електроенергії;
• можливість отримувати дохід за проектом «зелений тариф»;
• повернення всіх інвестицій за закінченням 6 років експлуатації;
• безперебійне функціонування;
• резервне джерело живлення;
• мережеві сонячні станції мають мінімальний термін експлуатації до 25 років;
• гарантія на продукт.

Орієнтовна вартість додаткових матеріалів для монтажу системи складає 10-20% від вартості обладнання.

Вартість монтажу системи складає 10-15% в залежності від складності об'єкта.

Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте якісний сервіс, гнучку систему цін, кращих фахівців для грамотного і детального консультування, а також пакет послуг під ключ. Ми гарантує високу якість пропонованої продукції, надаємо необхідну сертифікацію, і знаходимо найбільш раціональні рішення в кожному конкретному випадку.

Замовити мережеву сонячну систему "під ключ" можна, перейшовши за посиланням, або за телефонами: 044-585-64-94, 067-409-72-19, 095-311-90-87

 

Про компанію:

Growatt Нова Енергія технології Лтд була створена в травні 2010 року , професійний і енергійний нової енергетичною компанією , орієнтованої на фотоелектричні перетворювачі . До сих пір , Growatt не досяг понад 1 ГВт установки по всьому світу , але відомий як провідний світовий виробник економічних фотоелектричних перетворювачів з високим ККД 

Growatt пропонує повну лінійку PV інверторів від 1 кВт до 1 мВт , разом з нашими інтелектуальними системами моніторингу , які цілком прийнятні для житлових і комерційних покрівельних і наземних конструкцій . Growatt 5000TL має честь бути першим азіатським інвертором PV з A + від Photon Lab ; Growatt TL3 -он , всього лише другий інвертор минулий перевірку Photon Lab і досяг ефективності перетворення вище , ніж 99 відсотків , штовхаючи технології вперед до нових висот .

Growatt інвертори, як представник високої ефективності, відповідає безпеки, потужності і мережевим стандартам в 20 країнах: Північній і Південній Америці, Європі, Австралії та Азії. З продажів 300 млн юанів в 2012 році, Growatt є головним китайським виробником інвертор, будучи найбільшим експортером в Китаї протягом 2 років.

У компанії більше 100 інженерів, 40% персоналу, працювали в фотоелектричної промисловості протягом 10 років. Growatt приймає місію, щоб збільшити доступність інвертора і ефективність, поставивши постійні інновації, зробити Growatt інвертор простіше для установки і роботи, і більш економічно ефективним для сонячної будівництва.

Для поліпшення системи обслуговування по всьому світу , Growatt встановив філії у Франкфурті , Лос - Анджелесі , Сіднеї , Лондоні , Гонконзі Шеньчжень , Пекін , Шанхай , Тяньцзінь і т.д.

На початку 2012 року , Sequoia Capital і China Merchants вклали в Growatt інвестиції для стабільного розвитку . З відмінною продуктивністю як на внутрішньому , так і на міжнародному ринку , Growatt був удостоєний деяких почесних звань , як " Топ - 10 Інвертор Постачальники в Китаї " , " 2012 Top 100 підприємств інновацій і зростання в Китаї " , " 2012 року підприємствами з найбільш Рост" і т.д.

Growatt розвивається великими кроками, щоб стати Growatt групою, яка буде складатися з 6 бізнес-підрозділів, тобто 1-20kW фотоелектричні інвертори, 100кВт-1 МВт центральні інвертори, сонячна система EPC, electricvehicle зарядний пристрій, резервне копіювання системних енергії та інвестиційних бізнес-відділу., І вирішив стати лідером в галузі силової електроніки.

Центральний офіс - Будівля B, Jiayu промислова зона, # 28 Гуанхуей Road, Longteng співтовариство, Шиян, Baoan округу, Шеньчжень, Китай

Growatt США - 19201 Parthenia вул блок Е, Нортриджі, Каліфорнія 91 324

Німецький офіс - Growatt Нова Енергія ГмбХ Bettinastrasse 30,60325 Франкфурт-на-Майні, Німеччина

Британський офіс - Growatt Нові енергетичні технології з обмеженою 20 Ганновер-сквер в Лондоні W1S 1JY