У 1999 році була створена фірма «Аванте», що спеціалізується на продажу та встановлення вітрових та сонячних джерел енергії.

На даний момент «Аванте» є одним з успішних і лідируючих підприємств на ринку в області вітроенергетики. Постійне вдосконалення і розширення системи наших послуг, дозволяє бути престижним учасником міжрегіональних і міжнародних виставок, а також отримувати дипломи та сертифікати якості нашої продукції.

Також ПП «Аванте» має представників в різних областях України. Ми співпрацюємо також з багатьма іноземними клієнтами. В інших країнах, де вже інстальовані наші системи, а це в Канаді, Голландії, Кубі, Болгарії, Естонії, Казахстані, Росії, Бельгія, Німеччина, Угорщина, Польща, українські вітрогенератори (вітряки) довели конкурентоспроможність в першу чергу переважно технічних характеристик по порівняно аналогічними іспанськими, німецькими та американськими моделями вітрогенераторів.

Персонал нашої компанії - це висококваліфіковані фахівці поновлюваних джерел енергії, які пройшли професійні курси ( «International Network for Sustainable Energy», «Renewable Energy Agency») і отримали сертифікати фахівців. Високий рівень наших фахівців дозволяє виконати будь-яке замовлення швидко і якісно.

Наше підприємство може запропонувати Вам такі послуги, а точніше:
- практичне впровадження (включаючи поставку та монтаж) систем автономного та резервного безперебійного електропостачання за рахунок, як традиційних, так і альтернативних джерел енергії, в першу чергу вітрогенераторів;
- розробка нестандартного обладнання в системах з використанням енергії вітру і сонця (вітрогенератори і сонячні батареї), а так же бензо і дизель генераторів;
- поставка і монтаж ветроводопод'емних, ветромеханіческіх установок (універсальний вал);
- поставка бензинових і дизельних електростанцій;
- поставка і монтаж систем нагріву води з ипользованием сонячних колекторів;
- поставка систем безперебійного аварійного електрозабезпечення і стабілізації напруги.
По кожній послузі наші фахівці готові Вас проконсультувати.

Також наше підприємство займається реалізацією цілого ряду продукції, серед якої Ви зможете знайти:
• вітрогенератори;
• ветроводопод'емние установки;
• сонячні батареї;
• системи автономного та резервного живлення;
• стабілізатори напруги;
• бензо-дизельні електростанції;
• блоки безперебійного живлення;
• перетворювачі напруги;
• теплові насоси;
• сонячні колектори.

Вся продукція, яку ми пропонуємо нашим клієнтам, відповідає актуальною в усі часи, а особливо сьогодні, потреби «оптимальна ціна - висока якість і функціональність», так що здатні задовольнити побажання навіть найвимогливіших клієнтів.

В даний час ПП «Аванте» в змозі поставити будь-які системи енергопостачання для гарантованого забезпечення енергією споживачів, які страждають від віялових і аварійних відключень, а також внести свій внесок у виконання Національної енергетичної програми України, яка в тому числі передбачають децентралізацію енергосистеми України.

Зателефонуйте нам за тел. 044-585-64-94 та отримайте безкоштовну консультацію за своїм проектом.

Подивитися фотографії можна в розділі фотогалерея.