Енергоефективні технології перевірені часом
0
Мій кошик

EverExceed

Сортування:

EverExceed, як підприємство світового класу, створене в 1985 році, має представництва на шести континентах. Вони встановили два науково-дослідних центру, розташованих в Манчестері Великобританії і Шеньчжені, Китай і заводи з виробництва, щоб пропонувати клієнтам високі, рентабельні продукти і інтегровані енергетичні рішення нового покоління.

EverExceed, будучи світовим професійним виробником енергетичних продуктів, пишається більш ніж 30-річним досвідом виробництва і своїми солідними і професійними командами в сфері продажів, маркетингу, досліджень і розробок, які спільно надають інноваційні та екологічно чисті продукти, відмінні рішення з енергоефективності та послуги з доданою вартістю.

EverExceed пропонує повний спектр промислових акумуляторів (свинцево-кислотних акумуляторів, нікель-кадмієвих батарей і літієвих батарей), що охоплюють широкий спектр додатків від складних телекомунікацій, джерел безперебійного живлення, AGV до аварійного освітлення і додатків безпеки і всього спектра монокристалічних, полікристалічних сонячних модулів в поєднанні з сонячними контролерами PWM / MPPT, інвертором з сіткою, що охоплює широкий спектр додатків від складних телекомунікацій, електропостачання, застосування в області віддалених районів, а також повністю захищеною лінії безперебійного живлення, автоматизовані регулятори напруги, промислові зарядні пристрої (високочастотні випрямлячі). Компанія також розробляє і монтує як стандартне, так і індивідуальне рішення для зберігання енергії для індивідуальних вимог замовника.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору
Яндекс.Метрика