Енергоефективні технології перевірені часом
0
Мій кошик

DECA

Сортування:

Італійська компанія DECA - один з провідних виробників зварювального, пускового та зарядного устаткування для автомобілів, що працює в даному сегменті ринку вже більше 30 років. Завданням DECA  є виробництво обладнання, що відповідає найвищим світовим стандартам. Продукція DECA  призначена для таких споживачів як підприємства з технічного обслуговування і ремонту автомобілів, машинобудівні та будівельні компанії, професійні зварювальники. Для кожної з перерахованих вище груп DECA пропонує великий вибір продукції найвищої якості, що дозволяє досягати найкращих результатів у роботі.
Компанія 
DECA постійно і активно відстежує поточні тенденції світового ринку і управляє процесом виробництва відповідно до них. Маючи розвинену мережу представництв і дистриб'юторів в більш ніж 100 країнах світу, компанія відіграє важливу роль на світовому ринку.
Купуючи продукцію
DECA , ви отримуєте набагато більше, ніж просто обладнання. Ви купуєте частину технічного ноу-хау, досвіду і традицій компанії. Якість DECA, добре відома по всьому світу, підтверджено сертифікатом CE і багатьма іншими міжнародними сертифікатами.

У нашому магазині представлено пускозарядне обладнання 
DECA  від найпростіших зарядних пристроїв (Class Booster) для зарядки свинцевих акумуляторних батарей на 12 / 24В, до досконалих цифрових станцій Smart 3300, призначених для зарядки свинцевих, гелевих та нікель-кадмієвих батарей, а також для пуску двигунів.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору