Взимку доводиться платити дуже великі гроші за опалення, а влітку - за кондиціонування Вашого будинку. Можливо, причина в тому, що якась частина теплового контуру - покрівля, фасад або вікна - свого часу була збудована неправильно, і тепер взимку втрачає тепло, а влітку дуже сильно нагрівається. Але яка саме частина? Чи має сенс вкладатися в капітальний ремонт, і чи дасть цей ремонт економічну віддачу? Може бути, потрібно відремонтувати тільки частина покрівлі? Тепловізіонная діагностика дозволить Вам:
- виявити проблемну зону;
- побачити втрати енергії «в цифрах»;
- прийняти економічно грамотне рішення.

 

              Осінньо-зимовий період найбільш оптимальний час для пошуку і виявлення тепловтрат будівель. ПП "Avante" пропонує Вам провести тепловізійне обстеження будівель,  комунікацій та обладнання у Вишгородському районі Київської області.

Тепловізійне обстеження нерухомості - це технічний метод обстеження будівель і споруд, що дозволяє визначити місця прихованих пошкоджень та дефектів, які сприяють витоку тепла з приміщення і збільшують тепловтрати будівлі.

 

Ми пропонуємо вам нову послугу від нашої компанії: обстежити ваш будинок тепловізором на предмет тепловтрат і зробити пропозицію по їх зменшенню, а також заміщення енергоспоживання альтернативними джерелами енергії, такими як сонячні батареї, геліоколектори, теплові насоси.

 

ВАЖЛИВО: Тепловізійні вимірювання (тепловізійне обстеження) проводять при перепаді температури між внутрішнім і зовнішнім повітрям не менше 15 ° C. Чим вище перепад температур, тим більш точними є і краще піддаються аналізу і обробці результати тепловізійних обстежень (тобто якщо в будинку +15 ° C, то на вулиці температура повинна бути не вище 0 ° C). Перед початком обстеження, опалення приміщення повинно бути безперервним і рівномірним протягом 1-2 діб.

Замовити тепловізійне обстеження ви можете за телефонами:
044-585-64-94, 067-409-72-19, 099-439-20-58

 

Детальніше про наші об'єкти: fb.com/avante99