Фірма Аванте продає конденсаторні установки, які забезпечують компенсацію реактивної енергії промислових підприємств.

Компенсація реактивної потужності є важливою складовою частиною оптимізації роботи електричного обладнання на промислових підприємствах. Реактивну потужність можна визначити як електричне навантаження, яка з'являється в результаті коливань електромагнітного поля. У той час як активна потужність виконує корисні функції, реактивна потужність ніякої користі не несе, навпаки, призводить до погіршення якості електроенергії, зниження продуктивності електрообладнання, збільшення втрат потужності.

Оснащуючи обладнання УКРМ, можна домогтися збільшення ефективності роботи енергосистеми всього підприємства. Пристрої доцільно встановлювати на будь-яких промислових підприємствах, які споживають великі обсяги електричної енергії.

Окупність інвестицій в конденсаторні установки становить 2 роки, крім цього поліпшується якість електропостачання на об'єкті за рахунок поглинання шкідливих перешкод в мережі.

Звертайтеся за телефонами нижче, ми проконсультуємо і підберемо необхідну для вашого підприємства конденсаторну установку для компенсації реактивної потужності:

044-585-64-94, 

097-585-25-00, 

095-585-25-00, 

093-585-25-00.