Компанія «АВАНТЕ» вже протягом тривалого терміну, займається допомогою в проектуванні систем зелений тариф для населення.

 

Зелений тариф - це технологія, за допомогою якої юридичні та фізичні особи нашої країни здатні заробляти на електричної енергії, одержуваної шляхом використання відновлюваних джерел енергії. Найбільш поширеними джерелами відновлюваної енергії, є системи використовують:

 

- зелений тариф вітрогенератори;

- зелений тариф біомаси;

- зелений тариф сонячні батареї;

- зелений тариф малі ГЕС.

 

Ціна на проектування систем «Зелений тариф» відрізняється, в залежності від трудомісткості процесу. Логічно, що отримання зеленого тарифу для фізичних осіб під ключ буде коштувати менше, ніж ліцензія на виробництво електричної енергії або робочий проект.

 

Зелений тариф має значну привабливість як для населення, так і для підприємств, адже господарства, які застосовують даний тариф, отримують прибуток з усією надмірно виробленої енергії, що реалізується в зовнішню мережу. У нашій країні так само діє закон про даний тариф, так що в законності даної діяльності не варто сумніватися.

 

Звернувшись в компанію «АВАНТЕ» і скориставшись нашими послугами, можете бути впевнені, що ми візьмемо на себе всі турботи, по отриманню необхідної для вас документації, а так само зможемо здійснити всі проектні роботи і технічні умови. «Зелений тариф» надзвичайно вигідний для фізичних, юридичних осіб і населення в цілому, звертайтеся до нас за консультацією та допомогою в його отриманні і переконайтеся в цьому самі!

 

Для співпраці з нами, вам необхідно здійснити лише кілька простих дій! Просто зайдіть на наш сайт avante.com.ua і зв'яжіться з нами або безпосередньо через сайт, або за вказаними в розділі «Контакти» телефонами або електронною поштою. Наші співробітники докладно пояснять вам, який принцип роботи зеленого тарифу і які обов'язки ми беремо на себе, в разі нашого співробітництва.

 

Заробляти на відновлюваних джерелах електричної енергії не тільки можна, а й треба. Так, в цьому доведеться трохи розібратися, але розібравшись ви зрозумієте, що воно того варте. Зробити перший крок не завжди просто, але почавши займатися даною діяльністю вже сьогодні, ви побачите, що вона принесе вам прибуток найближчим часом!