В Україні близько 90% багатоповерхівок вже давно пора тепломодернізувати. Більшість з них побудували за часів, коли про енергоефективність мало хто замислювався.

 

Сьогодні хочемо поділитися з вами двома постами в фейсбуці, які ми об'єднали разом для того, щоб показати наскільки великі втрати тепла в наших містах. Вимірювання тепловтрат виконані різними інструментами і наочно демонструють нам картину того, чому так багато платять за опалення мешканці багатоквартирних будинків.

 

На перших двох фото можна побачити перепад температури в місті і за містом, заміряні термометром автомобіля: -17 ° C в Стоянці і -11 ° C на Шулявці в Києві (відстань між цими вимірами 20 кілометрів і 15 хвилин)

 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Folexakarpenko%2Fposts%2F1522912384492278&width=500" width="500" height="740" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>


 

Світлина від Олександра Карпенка.

село Стоянка -17

Світлина від Олександра Карпенка.

Київ, Шулявка -11Другий пост показує, наскільки менше стає тепловтрат, завдяки утепленню будівлі багатоповерхового будинку.

 

Світлина від Svyatoslav Pavlyuk.

Світлина від Svyatoslav Pavlyuk.


Якісне утеплення окуповується за 2-3 роки - це найкраща інвестиція на багато десятків років для зменшення платежів за опалення та охолодження будинків.

 

Утеплюйте Ваші будівлі!

 


Пост1

 


Пост2