Зелений тариф, представляє з себе, вартість електричної енергії, одержуваної фізичними та юридичними особами від державних компаній, в результаті використання відновлюваних джерел енергії. Зелений тариф для юридичних осіб, вигідний настільки ж, як і для фізичних осіб, а можливо і більше. Даний тариф, проектуванням систем якого займається компанія «АВАНТЕ», дуже вигідний і може застосовувати такі відновлювані джерела енергії, як:

 

- зелений тариф сонячні батареї;

- зелений тариф вітро генератори;

- зелений тариф гідроелектростанції;

 

Ціна в залежності від проробляємо нами робіт може відрізнятися і варіюватися від сорока доларів за оформлення пакету документів для підключення зеленого тарифу для фізичних осіб, до десяти тисяч доларів за здійснення проектних робіт з отримання «зеленого тарифу» для промислових підприємств, що складаються з п'ятнадцяти пунктів.

 

В Україні, тарифи на електричну енергію, отриману в результаті використання різних відновлюваних джерел енергії, прийняті на законодавчому рівні. «Закон про зелений тариф» був прийнятий Верховною Радою і розрахований терміном до 2030 року включно. Щоб переконатися в існуванні цього закону і ознайомитися з ним, вам необхідно зайти на сайт Верховної Ради України.

 

Компанія «АВАНТЕ» вже тривалий час здійснює проектування зелених тарифів. Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на:

 

- отримання дозвільних документів на видобуток електричної енергії;

- повний пакет документації для підключення «Зеленого тарифу»;

- всі етапи проектних робіт і багато іншого.

 

Наша компанія за дорученням юридичної особи, здійснює всі роботи по всіх етапах підключення до зеленого тарифу. Якщо ви зацікавлені в підключенні даного тарифу і хочете почати на ньому заробляти, заходите на сайт компанії «АВАНТЕ», avante.com.ua, ознайомтеся з усією наданою у нас інформацією і зв'яжіться з нами, або через сайт, або за вказаними на сайті телефонами !

 

«Зелений тариф» - це нове віяння у виробництві і реалізації електричної енергії. Не відкладайте свої досягнення в довгий ящик, звертайтеся до нас і почніть заробляти на технологіях майбутнього вже зараз! Будьте впевнені, воно того варте!