Зелений тариф України - це спеціалізований тариф, завдяки якому державна компанія купує у фізичних і юридичних осіб електричну енергію, яка отримана завдяки застосуванню відновлюваних енергетичних джерел, таких як:

 

- сонце;

- вітер;

- біологічні маси;

- вода (малі гідроелектростанції).

 

Зелений тариф для фізичних осіб, є вельми привабливим, адже домашні господарства, які застосовують даний тариф, отримують оплату за всю надмірно вироблену сонячну енергію, реалізовану в зовнішню мережу.

 

Наскільки законний даний тариф в Україні?

 

У нашій країні, тарифи на електричну енергію, отриману в результаті застосування різних відновлюваних енергетичних джерел, цілком законні. В Україні навіть існує «Закон про зелений тариф»! Даний закон прийнятий і буде діяти аж до 2030 року, більш детально вивчити його можна на сайті Верховної Ради.

 

Скільки коштуватиме підключення зеленого тарифу і хто цим займається?

 

Компанія «АВАНТЕ» вже протягом тривалого часу займається проектуванням систем «Зелений тариф».Звернувшись в нашу компанію, ви зможете отримати:

 

- ліцензію на виробництво електричної енергії;

- технічні умови на систему генерування електричної енергії в мережу;

- повний пакет документів для підключення даного тарифу;

- проектні роботи і робочий проект.

 

Ціна на отримання «Зеленого тарифу» для фізичних осіб під ключ, становить - 6980 гривень. Компанія «АВАНТЕ» по вашій довіреності виконає всі необхідні роботи по підключенню вашого господарства до зеленого тарифу, що складаються з семи етапів. Щоб більш детально ознайомитися з усіма тонкощами цього тарифу, його етапами або зв'язатися з нами для уточнення будь-якій цікавій для вас інформації, заходите на сайт avante.com.ua. Також ви можете зателефонувати нам за вказаними на сайті телефонами або написати на нашу електронну пошту і наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші запитання. «Зелений тариф» надзвичайно вигідний для фізичних осіб, звертайтеся до нас за консультацією та допомогою в його отриманні і переконайтеся в цьому самі!

 

Станьте першопрохідцем в заробітку грошей на поновлюваних джерелах енергії і через нетривалий час, ви зрозумієте, що прийняли правильне рішення.