Енергоефективні технології перевірені часом
0
Мій кошик

FLUKE

Сортування:

Компанія Fluke Corporation є світовим лідером у виробництві, продажу і обслуговування електронних вимірювальних приладів і супутнього програмного забезпечення.

З моменту свого заснування в 1948 році компанія Fluke брала участь у визначенні та розвитку ринку унікальних технологій з тестування та діагностики несправностей. Дані напрямки придбали критично важливе значення в виробничих і обслуговуючих галузях. Кожне нове підприємство, офіс, лікарня або завод є потенційним споживачем продукції Fluke.

Прилади Fluke забезпечують ведення бізнесу і безперебійне виробництво по всьому світу в самих різних галузях: від промислових електронних установок до прецизійних вимірювань і контролю якості. Типовими клієнтами і користувачами продукції нашої компанії є техніки, інженери, метрологи, виробники медичного обладнання та фахівці з комп'ютерних мереж - тобто люди, чия професійна репутація залежить від використовуваного обладнання, і які використовують прилади для збільшення власних можливостей і знань.

Номенклатура виробів Fluke призначена для професіоналів в різних сегментах ринку. Це послуги з встановлення та обслуговування промислового і електронного устаткування, вимірювання електричних параметрів і температури, якості повітря в приміщеннях, калібрування електричних параметрів.

Компанія Fluke Biomedical також є світовим лідером у виробництві біомедичного вимірювального і імітує обладнання, включаючи тестери електробезпеки, імітатори пацієнтів, аналізатори продуктивності, а також повністю інтегровані і автоматизовані системи документування і вимірювання продуктивності.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору
Яндекс.Метрика