Повітряна теплова помпа для будинків

ідеально підходить для обігріву заміського будинку:

 • Якщо ви тільки будуєте, і на Вашій ділянці немає газу.
 • Замість покупки дизельного або твердопаливного котла.
 • У Вас вже є котельня. Встановивши тепловий насос можна Cущественно скоротити поточні витрати. Інтеграція насоса в уже існуючу систему варто дуже не дорого.
 • Без земляних робіт

 

Переваги теплової помпи

Економічність

Застосування теплової помпи дозволить Вам істотно скоротити витрати на опалення. Будинок, площею 250 м2, при сучасному якості будівництва вимагає 15 кВт теплової енергії. Тепловий насос витратить всього 3-4 кВт електроенергії і видасть 15 кВт тепла.

Ефективність взимку

Раніше повітряні теплові насоси не розглядалися в країнах з холодними зимами як повноцінний нагрівальний прилад. Ставлення до них докорінно змінилося з появою теплових помп з сучасними Скролл-компрессорами. Вони ефективно працюють і при низьких температурах повітря аж до -18 С.

надійність

Мінімум рухомих частин з високим ресурсом роботи. Незалежність від поставки топкового матеріалу і його якості. Захист від перебоїв електроенергії. Практично не вимагає обслуговування. Компанія "Аванте", як офіційний представник корпорації Міцубісі Електрик, дає гарантію на теплові насоси Zubadan 3 роки. Термін експлуатації установки досягає 30 і більше років.

екологічність

Екологічно чистий метод опалення та кондиціювання досягається при використанні поновлюваного джерела тепла: повітря.

Свердловина не потрібна

Повітряні теплові насоси краще геотермальних, так як вимагають менших початкових капітальних вкладень. Немає необхідності в полях теплос'ема і в свердловинах, а значить, не потрібні дорогі земляні роботи і буріння свердловин. Не треба й багатометрові труби ґрунтових теплообмінників. Вся зовнішня частина - це тільки зовнішній блок теплового насоса.

Монтаж 1 день

Монтаж комплекту повітряного теплового насоса Zubadan разом з пуско-налагодження займає один робочий день.

3 в 1 Опалення, кондиціонер і гаряча вода.

Тепловий насос Mitsubishi Zubadan може не тільки подавати гарячий теплоносій в радіатори і теплі підлоги взимку, але і охолоджувати повітря в приміщеннях влітку.

точна кліматична настройка

Тепловий насос працює практично безшумно, а погодозалежна автоматика і мультизональний кліматичний контроль створюють комфорт і затишок в приміщеннях.

 

 

 

Як ми працюємо

 • розрахунок системи

  Наші інженери пройшли навчання в учбовому центрі «MitsubishiElectric» і використовують для розрахунку оригінальне програмне забезпечення. Ми розрахуємо для Вас ефективну систему опалення. Наш розрахунок забезпечує заводську гарантію на обладнання.

 • оплата

  Кращі ціни від офіційного дилера + приємні бонуси і знижки. Оплатити товар можна за готівковий і безготівковий розрахунок. Можлива оплата банківською картою. Для замовлених позицій необхідна передоплата.

 • монтаж

  Доставимо, змонтуємо, запустимо і протестуємо систему. Монтаж роблять сертифіковані фахівці згідно з вимогами виробника. Необхідна умова для дотримання гарантійних зобов'язань виробника.

 • обслуговування

  Технічна підтримка та консультації 24 години. Весь спектр запасних частин для обслуговування системи. Спецінструмент і кваліфікація фахівців. П'ятирічний досвід роботи, більше ста систем на обслуговуванні.

 

опис роботи теплового насоса
mitsubishi zubadan

Тепловий насос - економічна і екологічно чиста система опалення та гарячого водопостачання. Даний насос використовує зовнішнє повітря як джерело енергії.

Раніше повітряні теплові насоси не розглядалися в країнах з холодними зимами як повноцінний нагрівальний прилад. Ставлення до них докорінно змінилося з появою теплових насосів серії «ZUBADAN».

економічність

Застосування теплового насоса серії «ZUBADAN» дозволить Вам істотно скоротити витрати на опалення. Будинок, площею 250 м2, при сучасному якості будівництва вимагає 15 кВт теплової енергії. Тепловий насос витратить всього 3-4 кВт електроенергії і дасть 15 кВт тепла. Це відмінний результат! Він обігріє будинок, приготує гарячу воду, нагріє басейн, а в літній час буде кондиціонером.

Ціни на енергоносії постійно змінюються. З подорожчанням електроенергії Ви економите!

Надійність і довговічність
 • Термін служби теплового насоса перевищує 30 років без капітального ремонту. Витрати на установку окупляться вже через 3-5 років.
 • Тепловий насос здатний вирішити проблему нестачі електричної потужності. Адже для його використання вистачить чверті потужності, розрахованої на типовий будинок.
 • Тепловий насос ідеально підходить для системи опалення «тепла підлога».
Особливу роль в проектуванні системи грають «по-японськи» точні розрахунки і підбір обладнання.

Компанія «Оптимум Хаус» офіційний дилер «Mitsubishi Electric». Наші інженери пройшли навчання в учбовому центрі «Mitsubishi Electric» і використовують для розрахунку оригінальне програмне забезпечення. Ми розрахуємо для вас оптимальну систему опалення.

 

Основні компоненти системи теплового насоса

ефективність взимку

Статистика температурних показників за 2012 і 2013 рік
(За даними Гідрометеорологічної служби по місту Київ)

Переваги насосів з інвертором

Насос з інвертором швидко досягає комфортної температури і плавно її підтримує. За рахунок цього досягається велика економія енергії і грошей.

річний Графік продуктивності

Графік розрахований при температурі в приміщенні +22 градуси.