Компанія Аванте пропонує сонячні модулі преміум класу від провідного китайського виробником Trina Solar Limited - світового лідера з виробництва сонячних панелей. З 2007 року Trina Solar реалізує більше 17 ГВт фотоелектричної потужності по всьому світу. Будучи вертикально інтегрованою компанією, Trina Solar здійснює жорсткий контроль за якістю продукції, що виробляється на всіх стадіях виробництва, що підтверджується численними сертифікатами світових центрів випробувань і лабораторій найвищого рівня.

 

Інноваційна розробка фахівців компанії, так звана серія '' Honey '', відрізняється найбільш високою продуктивністю. Панелі на 260 Вт TrinaSolar Honey 260 P складаються з 60 високоякісних полікристалічних комірок розміром 156 x 156 мм виконаних з застосуванням передової технології текстурування, що дозволяє досягати більш ефективного захоплення сонячного світла. Завдяки цій розробці модулі « Honey - 60 » досягають пікового вироблення 284,7 Вт, що стало в 2012 році світовим рекордом по продуктивності серед модулів даного типу.

Висока якість продукції Trina, перевірена часом і світовим досвідом застосування, компанія підтверджується 25 - річною гарантією на лінійну потужність сонячних панелей. Протягом першого року використання компанія гарантує зниження номінальної потужності не більше ніж до 96,5 % і втрата ефективності не більше ніж на 0,68 % кожний наступний рік до рівня 80,18 % від номінальної потужності до кінця гарантійного терміну протягом 25 років.

 

Дізнатися більше і придбати сонячні модулі TrinaSolar Honey 260 P ви можете у наших менеджерів

за телефоном 044-585-64-94