Сьогодні в «Офіційному віснику України» за № 28, ст. 1154 оприлюднено Постанову № 229 від 25.02.2016 "Про внесення змін до Порядку продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, що вироблена з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".

Посилання на Постанову: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0442-16

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

25.02.2016         № 229

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

24.03.2016 за № 442/28572

 

Про внесення змін до Порядку продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, що вироблена з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств

 

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України „Про електроенергетику” та підпункту 1 пункту 3 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2014 року № 715, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Унести зміни в пункт 1 постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 27 лютого 2014 року № 170 „Про затвердження Порядку продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, що вироблена з енергії сонячного випромінювання об'єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств”, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 26 травня 2014 року за № 539/25316, виклавши його у новій редакції:

„1. Затвердити Порядок продажу, обліку та розрахунків за вироблену електричну енергію з альтернативних джерел енергії об'єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств”.

2. Унести зміни до Порядку продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, що вироблена з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 27 лютого 2014 року № 170, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 травня 2014 року за № 539/25316, виклавши його в новій редакції, що додається.

3. Управлінню роздрібного ринку електричної енергії НКРЕКП в установленому порядку забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Голова Комісії                   Д.Вовк

 

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр енергетики

та вугільної промисловості України                  В.Демчишин

 

Голова Антимонопольного комітету України       Ю.Терентьєв

 

В.о. Голови Державної регуляторної

служби України                                      О.Мірошніченко