Cьогодні офіційно оприлюднені "зелені" тарифи на електроенергію для приватних домогосподарств
 

 

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 31.03.2016 № 508 «Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» сьогодні офіційно оприлюднена в «Офіційному віснику України» за № 37, ст. 1450.

 

Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Постанова встановлює "зелені" тарифи на електричну енергію для приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання об'єктами електроенергетики, які вмонтовані на дахах та фасадах приватних домогосподарств (будинків, будівель та споруд), величина встановленої потужності яких не перевищує 30 кВт.

 

Постанова № 508 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 22.04.2016 за № 619/28749.

 

При цьому втрачає чинність постанова НКРЕКП від 29.12.2015 № 3144 «Про встановлення "зеленого" тарифу для приватних домогосподарств».

 

Також варто зазначити, що постанова № 508 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua і розміщена в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство», а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕКП».