Енергоефективні технології перевірені часом
0
Мій кошик

Reventon

Сортування:

Reventon - провідний польський виробник тепловентиляторів, автоматики для цього типу обладнання і повітряних завіс. Експортує свою продукцію більш ніж в 30 країн світу. Reventon розробляє устаткування тільки високої якості і гарантує ефективну і тривалу експлуатацію агрегатів. Повітряні тепловентилятори з водяним нагрівом використовують для опалення приміщень промислового та побутового сегмента, таких як: торговельні зали, виробничі цехи, складські та логістичні комплекси, автосервіси, мийки, теплиці і тваринницькі господарства. Основна перевага перед радіаторами і інфрачервоним опаленням - це низька інерція системи. Потрібна температура в приміщенні досягається за короткий проміжок часу і підтримується в автоматичному режимі. Фахівці компанії Reveton Group виготовили водяні тепловентилятори задовольняють найвибагливіші запити клієнтів. Надійність і функціональність - ось основні якості тепловентиляторів Reventon.
Вся продукція компанії відповідає європейським стандартам якості. При виготовленні тепловентиляторів задіяні найсучасніші технології, корпусу пристроїв виконані з екологічно чистого матеріалу - спіненого поліпропілену.
Reventon Group приділяє особливу увагу якості своїх виробів, приділяючи увагу кожній деталі. Елементи конструкції мають гарантією від 3 років до довічного терміну.
Продукція компанії є енергозберігаючої, і відповідають директиві ЄС ErP 2015 року, спрямованої на збільшення енергоефективності та зростання частки поновлюваних джерел енергії до 20% в країнах Європейського Союзу до 2020 року.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору
Яндекс.Метрика